Jak se vypořádat se strachem a úzkostí
Jak se vypořádat se strachem a úzkostí
Zpět

Jak se vypořádat se strachem a úzkostí

(32 hodnocení)
488 studentů
Individuální kurz
7 dnů
zdarma
studujte v telefonu 10 minut denně
kurz lze dokončit za 1-2 hodiny
Projděte si náš online kurz o úzkosti a strachu! Je zdarma, pomůže vám porozumět vašim pocitům a dá vám tipy, jak se s nimi vypořádat.

Je naprosto pochopitelné, že v poslední době zažíváte strach, nejistotu a pocity úzkosti. Za poslední čtyři roky jsme slyšeli slovo “krize” tolikrát, že je skoro nemožné nenechat se tím, co se ve světě děje, ovlivnit. A to, jak na tohle všechno reagujeme, má dopady na naše psychické i fyzické zdraví. Jak se vám daří se se vším vypořádat? Cítíte, že vám vaše obavy kradou radost z každodenního života?

Nebojte. Nejste v tom sami! Prozkoumejte svoje emoce v našem kurzu a najděte v něm tipy, jak se s nimi zdravě vypořádat.

V tomto kurzu se podíváme na to, co naše pocity znamenají a kdy je potřeba je řešit. Prozkoumáme možnosti, jak si pomoci sám, kdy hledat odbornou pomoc, a kam se obrátit. Budeme vycházet z dostupných tipů moderních terapeutů i lidí, kteří sami trpí úzkostnými poruchami. Jako křesťané vám také ukážeme, jakou podporu může skýtat důvěra v Boha, a jak může něco takového být pomocnou rukou i pro vás. Věříme, že tu jsme proto, abychom pomáhali všem lidem, bez ohledu na jejich etnický původ, společenskou třídu, náboženské vyznání či absolutní nevíru v cokoli duchovního. Dokonce věříme, že v kurzu najdete super tipy i jako přesvědčení ateisté! :-) 

Hodnocení kurzu
5.0
Hodnocení kurzu
100%
0%
0%
0%
0%
Ukázat více hodnocení