Hledačův průvodce Galaxií
HledamBoha.cz
16 Kurzy
Hledačův průvodce Galaxií
Zpět

Hledačův průvodce Galaxií

(15 hodnocení)
234 studentů
Individuální kurz
3 dnů
Zdarma
Individuální
Snad každý člověk potřebuje mít nějaký smysl života. Hledačův průvodce Galaxií je kurz pro všechny, kteří si chtějí uspořádat život a chtějí najít věci, na kterých skutečně záleží.

Možná tyto věci hledáme cíleně, možná je hledáme podvědomě, ale snad každý z nás nějakým způsobem "něco" hledá. Třeba spokojenost, svobodu, lásku nebo naději do budoucnosti. Problém je, že naše každodenní rozhodnutí často nejsou v souladu s tím, co doopravdy chceme a někdy nás dokonce vedou úplně opačným směrem. 

Kurz Hledačův průvodce galaxií je jednoduchý třídenní kurz, který nabízí nástroje, jež nám mohou pomoct zamyslet se nad životem a nasměrovat ho k věcem, na nichž doopravdy záleží.

Spoiler alert: Velké téma, kterého se tento kurz bude týkat, je smysl života. Ať už totiž hledáme spokojenost, naději nebo svobodu, brzy zjistíme, že to úzce souvisí s tím, co považujeme za smysl svého života. 

V kurzu si projdeme tato témata: 

Co v životě hledáme? 

Základní nástroje hledání smyslu života

Náboženská a nenáboženská cestu k hledání smyslu

Případová studie: Křesťanství 

Takže happy hledání! Věříme, že pro vás bude kurz užitečný, a že díky němu objevíte věci, které v životě opravdu dávají smysl!

Disclaimer: V tomto kurzu se mohou objevit naprosto nesmyslné výrazy, hlášky, čísla, slovní obraty a souvětí. Pokud máte pocit, že jste na něco takového narazili, nebojte se o svoje psychické zdraví. Ve většině případů to může to znamenat pouze to, že jste narazili na citát z knihy Stopařův průvodce Galaxií.

Hodnocení kurzu
4.7
Hodnocení kurzu
73%
20%
7%
0%
0%
Ukázat více hodnocení